„Jestem autorem. Znam swoje prawa” vol. 1 za nami. CDN!
10.06.2013
Zabieramy nasz oręż na Igrzyska Ognia i Stali – wielką rycerską bitwę o sławę i honor
18.06.2013

Drodzy przyjaciele, znajomi, płocczanie, fotografowie, pasjonaci lotnictwa i wielbiciele talentu kpt. Marka Szufy!

Z okazji drugiej rocznicy tragicznego wypadku kpt. Marka Szufy zapraszamy Was na spotkanie poświęcone jego pamięci, a po nim na krótki spacer i plener fotograficzny.

W ten sposób pragniemy uczcić pamięć człowieka, który żył z ogromną pasją, wybitnego polskiego lotnika dostarczającego nam wszystkim niezapomnianych wrażeń na licznych pokazach lotniczych.

"Niebo należało do Ciebie, teraz Ty należysz do Nieba" II Spacer, plener fotograficzny pamięci kpt. Marka Szufy

„Niebo należało do Ciebie, teraz Ty należysz do Nieba”
II Spacer, plener fotograficzny pamięci kpt. Marka Szufy

Spotykamy się we wtorek, 18 czerwca, o godz 19:00 w Browarze Tumskim (na dole), gdzie rozpoczniemy spotkanie pokazem fotografii upamiętniających tego wspaniałego pilota.

Tuż przed symbolicznym zachodem słońca, około godz. 19:45, ruszymy spod pięknej płockiej fontanny na spacer i plener fotograficzny ku pamięci Pana Marka. Wybierzemy się nad Wisłę, która dokładnie dwa lata temu wystawiła na straszną próbę umiejętności pilota. Tam złożymy kwiaty, zapalimy symboliczną lampkę i uczcimy minutą ciszy człowieka, którego po prostu… bardzo nam brakuje.

Zachęcamy Was również do fotografowania tego spotkania, niech i w tym roku powstanie pamiątkowa galeria, którą udostępnimy na naszej stronie www.

I spotkanie, i spacer są otwarte dla wszystkich, nie tylko fotografów i nie tylko płocczan. Każdy, kto będzie miał ochotę złożyć mu hołd razem z nami, jest mile widziany.

Zapraszamy. Powspominajmy wspólnie!

Pobierz plakat w większej rozdzielczości LINK

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u LINK

[ewa ablewska, arek gmurczyk]

Dodaj komentarz