Porozmawiajmy o WIDEO! Nowy rozdział Płockiej Grupy Fotograficznej
21.01.2013
Wernisaż Grand Press Photo za nami
30.01.2013

Wernisaż wyjątkowej wystawy fotograficznej Grand Press Photo już jutro w Płocku!

Oscary polskiej Fotografii Prasowej w Płocku! Przyjdź i zobacz najważniejsze zdjęcia prasowe 2012 roku całkowicie za darmo!

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grand Press Photo, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 27.01.2013 w Galerii Mazovia w godz. 15:00-18:00

Jak podaje organizator wraz z jutrzejszym wernisażem możemy spodziewać się sporo fotograficznych i niefotograficznych atrakcji. Będą między innymi sesje fotograficzne z modelkami, konkursy, rozmowy o technikach fotografowania i kulisach pracy fotografa. Na scenie wystąpi wokalistka Sharie Delva.

Dodatkowo po godz. 17 ze sceny będzie mieli ogromną przyjemność i zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów fotografii na prawdopodobnie największą płocką imprezę fotograficzną 2013 roku na której nie zabraknie oczywiście Płockiej Grupy Fotograficznej! Szczegóły już jutro w Mazovii!

grand press photo płock

Grand Press Photo Płock

Przypomnijmy: konkurs Grand Press Photo organizowany jest przez miesięcznik „Press” już od ośmiu lat. Jak podają organizatorzy, w tej edycji zgłoszono 3,5 tys. prac w pięciu kategoriach: Wydarzenia, Życie codzienne, Ludzie, Sport, Przyroda. Jury konkursowemu przewodniczyła Jodi Bieber, fotoreporterka z Republiki Południowej Afryki, zwyciężczyni World Press Photo 2011 za wstrząsające zdjęcie 18-letniej Afganki Aishy, której za karę za ucieczkę z domu mąż obciął uszy i nos. Poza nią w jury zasiedli także m.in. Chris Niedenthal, a także Filip Ćwik (fotoreporter Neewsweek Polska), Maciej Nabrdalik (VII Photo), Andrej Reiser (przewodniczący jury największego konkursu fotograficznego w Czechach Czech Press Photo), Tomasz Wierzejski (FotoNova).

Patronami miejskimi wystawy Grand Press Photo 2012 są Portal Płock, Marek Konarski i Mazovia, a producentem agencja MEvents Dariusz Mosakowski. Patronatem honorowym objęły ją władze miasta, powiatu i województwa oraz Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej, a partnerami medialnymi zostały Gazeta Wyborcza i Katolickie Radio Płock.

źródło: Portal Płock

Dołączcie do naszego wydarzenia na FACEBOOKU i pomóżcie promować dobrą fotografię prasową.

Galeria Grand Press Photo 2012

[arek gmurczyk]

Dodaj komentarz