Odnajdź się na zdjęciach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku
16.01.2013
Wernisaż wyjątkowej wystawy fotograficznej Grand Press Photo już jutro w Płocku!
26.01.2013

Porozmawiajmy o WIDEO! Nowy rozdział Płockiej Grupy Fotograficznej

Do tej pory Płocka Grupa Fotograficzna kojarzona była przede wszystkim ze zdjęciami ale jako że współczesne filmowanie ma coraz więcej wspólnego z aparatami (lub na odwrót…) czas najwyższy zwrócić również uwagę i na film, którym coraz więcej osób w naszej grupie zajmuje się zarówno zawodowo jak i totalnie amatorsko. Filmu coraz więcej będzie na naszym forum fotograficznym (od jakiegoś czasu dostępne są tam również działy video) jak i wszystkich naszych miejscach w sieci.

Od dziś oficjalnie wszem i wobec Płocka Grupa Fotograficzna to również i videofilmowanie zarówno DSLR-lustrzankami jak i te bardziej tradycyjne. Amatorskie jak również profesjonalne, zawodowe.

O filmie będziemy dużo więcej mówić zarówno podczas naszych spotkań jak i kolejnych imprez, które jeszcze w tym roku wspólnie będziemy mieli okazję przeżyć. Serdecznie zapraszamy Was do rozmowy na temat filmowania, które do tej pory w Płocku nie miało swojego prawdziwego miejsca-domu. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się je stworzyć.

Na dobry początek najświeższe dynamiczne, uśmiechnięte dzieło produkcji: Kosy z Drastic Mouse StudioPłocka Grupa Fotograficzna WOŚP 2013

Zapraszamy do subskrypcji naszego nowo powstałego kanału YouTube gdzie już niebawem pokażemy Wam również i archiwalne produkcje z naszych plenerów, imprez i innych wydarzeń. Subskrybując masz pewność, że jako pierwszy zostaniesz poinformowany o nowym materiale.

[arek gmurczyk]

1 Komentarz

  1. […] produkcja premierowa, dwie pozostałe być może już widzieliście. Przy okazji chcielibyśmy przypomnieć Wam, że od niedawna Płocka Grupa Fotograficzna to również dom wszystkich pasjonatów […]

Dodaj komentarz