World Wide Photo Walk 2020 Płock – galeria zdjęć
23.10.2020
Szlachetna Paczka 2020 – Płocka Grupa Fotograficzna i Przyjaciele
26.11.2020

Szlachetna Paczka 2020 – Płocka Grupa Fotograficzna i Przyjaciele

W akcji Szlachetna Paczka uczestniczymy od jej pierwszej edycji w Płocku, czyli od 2010 roku. W tym roku nie mogło być inaczej.

Kogo wspieramy w tym roku?

Panią Anię z rodziną

Rodzina: MAZ-970-48343 Pani Anna

Historia Rodziny

Życie rodziny załamało się po śmierci najstarszego syna, wtedy też mąż Pani Anny zaczął bardziej nadużywać alkoholu, zaczęło się równie znęcanie nad rodziną. Pani Anna postanowiła odejść od toksycznego męża dla dobra synów Piotra (22 l) i Pawła (12 l). Zaczęły się także problemy finansowe co doprowadziło do utraty domu. W tej chwili czekają na telefon, kiedy mają go opuścić.

Pani Anna (49 l) jest wykształconą osobą, szuka pracy w zawodzie (z wykształcenia analityk finansowy) niestety w czasach pandemii nie jest to takie proste. Starszy syn Piotr (22 l) również chciał pomóc finansowo i zatrudnił się w kinie. W tej chwili jednak większość tego typu obiektów jest zamkniętych. Rodzina utrzymuje się z alimentów, wsparcia 500+ oraz zasiłku, jednak po odjęciu kosztów utrzymania zostaje tylko 238 zł na osobę.

Piękno Rodziny

Pani Anna (49 l) próbuje odciąć się od dawnych problemów i z niezwykłą siłą próbuje stanąć na nogi. Chciałaby możliwie szybko podjąć pracę na pełen etat, posiada wykształcenie wyższe (analityk finansowy) oraz 20 lat doświadczenia zawodowego. Marzy o tym, aby ustabilizować dzięki temu sytuację finansową i dać dzięki temu dzieciom dobry start w życiu. Rodzina uwielbia jeździć razem nad morze i spacerować po plaży. Starszy syn Piotr (22 l) jest wsparciem dla mamy, nie tylko stara się pomagać finansowo ale również jest podporą w trudnych chwilach. Młodszy syn Paweł (12 l) uczy się w szkole podstawowej a w wolnym czasie uwielbia jeździć na hulajnodze.

Finał akcji 11-13 grudnia br, pieniądze zbieramy do 6tego grudnia, a potem ruszamy na zakupy!

Uruchomiliśmy składkę na stronie zrzutka.pl

Poniżej link do składki

Szlachetna Paczka 2020 – Płocka Grupa Fotograficzna i Przyjaciele

 

Dodaj komentarz