Baw się z nami na Balu Sylwestrowym Płockiej Grupy Fotograficznej
07.11.2015
Dzień Kuchni Polskiej-dumnie wspieramy
10.11.2015

„Na granicy światów… Światło i mrok” kolejne spotkanie z fotografią + konkurs

Kochani!

Czas biegnie tak szybko… za nami Worldwide Photo Walk w ramach październikowych warsztatów fotograficznych, a tu już czas na listopadowe spotkanie z fotografią! 🙂

Pozostając pod wpływem niedawnego święta i (co być może ucieszy fanów fantastyki) ulegając wszechobecnym ostatnimi czasy zapowiedziom kolejnej części słynnej już serii “Gwiezdne Wojny” postanowiliśmy stanąć na “Granicy światów”…

Odwieczna walka dobra ze złem… światła i mroku towarzyszy nam od zarania dziejów i chyba nikt bardziej od fotografa nie jest w stanie uchwycić tej delikatnej i jakże cienkiej granicy między nimi. Wzajemne ich przenikanie się i uzupełnianie jest podstawą porządku świata… naszego i tego, który sami stworzymy, a więc do dzieła!

Twórzcie, wywołujcie, drukujcie i przynieście ze sobą na nasze Comiesięczne Warsztaty Fotograficzne… Niech “Światło i Mrok” będą z Wami… niech gra wam w duszy dobro i zło i twórzcie stając po jednej lub drugiej stronie!

A jeśli ktoś z Was nie czuje się na siłach – nic straconego! Nasza ekipa zabierze Was w podróż przez oświetlone ulice Płocka, ale także powiedzie mrocznymi zaułkami ku światłości i karcie pełnej udanych kadrów 😉 Zatem aparaty w dłoń… kto ma na wyposażeniu statyw – mile widziany… ciepła herbata w termos i ruszamy w bój o nocne ujęcia!

Plan strategiczny:

Data: Piątek trzynastego (13.11) – tak, tak… będzie się działo 🙂

Miejsce zborne: MDK, ul. Tumska

Godzina: 18:30

Konkurs: szybko, łatwo i przyjemnie. Temat:  “Światło i Mrok”. Format max 15x23cm , max 3 prace każdy z uczestników spotkania. Darmowy druk w Studio AP na hasło PGF. 

Omówienie taktyki: 3… góra 5 minut

Wyjście w teren: pod osłoną nocy

Afterparty: zależne od okoliczności i potrzeb!

plock

Płock, Most im. Legionów Piłsudskiego fot. Arek Gmurczyk

 

[Lidka Wróbel]

Dodaj komentarz