Magicznej Wigilijnej Nocy!
23.12.2013
Pierwszy plener fotograficzny 2014r roku za nami :)
02.01.2014

III Plener Noworoczny Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna

Płocka Grupa Fotograficzna, dzięki uprzejmości Płockiego Ogrodu Zoologicznego, ma zaszczyt zaprosić na tradycyjny już III Plener Noworoczny PGF, który odbędzie się 1 stycznia 2014 r. o godz. 12:00 w płockim ZOO. Plener Noworoczny to świetna okazja do spotkania płockich pasjonatów fotografii i wesołego powitania Nowego Roku. Ani dodatnie, ani ujemne temperatury, ani nawet zmęczenie świętowaniem nam nie straszne, po prostu bawimy się robieniem zdjęć.

A ponieważ Płockiej Grupie Fotograficznej stuknęło dopiero co 5 latek, to w ramach prezentu od nas, ten plener, wyjątkowo, może obfitować w zdjęcia wielu okazów zwierząt z bliska! Po plenerze, również tradycyjnie, powstanie galeria zdjęć z tego wydarzenia dostępna do obejrzenia na stronie pgfplock.pl.

Spotykamy się o godz. 12:00 na parkingu przed Ogrodem. Wejście na teren ZOO dla uczestników III Pleneru Noworocznego PGF tego dnia będzie bezpłatne.

Mamy nadzieję, że zarówno uczestników tego pleneru jak i innych miłośników fotografii zainteresują nasze kolejne pomysły: konkurs na zdjęcie miesiąca (też dla wszystkich chętnych! – rozstrzygniecie będzie się odbywać w czasie naszych comiesięcznych spotkań), czy nasz charytatywny udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Szczegóły już wkrótce. Udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego 2014 Roku życzą Płocka Grupa Fotograficzna oraz płocki Ogród Zoologiczny!

Dołączcie również do naszego wydarzenia na Facebooku:  III Plener Noworoczny PGF

II Plener Noworoczny Płockiej Grupy Fotograficznej

II Plener Noworoczny Płockiej Grupy Fotograficznej
fot. Hubert Dajnowski

01.01.2013r II Plener Noworoczny Płockiej Grupy Fotograficznej  fot. Hubert Dajnowski

01.01.2013r II Plener Noworoczny Płockiej Grupy Fotograficznej
fot. Hubert Dajnowski

 

01.01.2013r II Plener Noworoczny Płockiej Grupy Fotograficznej  fot. Marcin Szadkowski

01.01.2013r II Plener Noworoczny Płockiej Grupy Fotograficznej
fot. Marcin Szadkowski

 

01.01.2012 I Plener Noworoczny Płockiej Grupy Fotograficznej  fot. Andrzej Witkowski

01.01.2012 I Plener Noworoczny Płockiej Grupy Fotograficznej
fot. Andrzej Witkowski

Zobaczcie jak wyglądały nasze Plenery Noworoczne w latach ubiegłych: Galeria Plenery Fotograficzne

1 Komentarz

  1. […] Kochani życzę Wam wszystkim szczerze żebyście w tym nadchodzącym wielkimi krokami Nowym Roku w dobrej kondycji mogli robić zawsze to co kochacie i żebyście jeśli tylko chcecie mogli spełniać się w tym w minimum 99%. Zdrówka dużo bo ono zawsze jest najważniejsze. Pomyślności dla Was i Waszych bliskich. Dajcie czadu dzisiejszej nocy. A jutro spotkajmy się w samo południe na III Plenerze Noworocznym Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna KLIK. […]

Dodaj komentarz