2015 godnie powitany! IV Plener Noworoczny Płockiej Grupy Fotograficznej za nami
02.01.2015
Wyniki konkursu na najlepsze zdjęcie IV Pleneru Noworocznego PGF
15.01.2015

Zapraszamy na kolejną edycję otwartych, bezpłatnych spotkań z fotografią, filmem i grafiką!

W styczniu

W najbliższy piątek zapraszamy na pierwsze w tym roku „Otwarte spotkanie fotograficzne  z elementami filmu i grafiki”. W 2014r przez nasze spotkania z fotografią, filmem i grafiką przewinęło się kilkaset osób co cieszy nas niezmiernie i mobilizuje do dalszej pracy. W styczniu szczególnie gorąco (aczkolwiek nie tylko) zapraszamy uczestników naszych grudniowych warsztatów fotografii analogowej “Fotograficzna Maszyna Czasu”. Na spotkaniu uczestnicy warsztatów otrzymają swoje prace (filmy + odbitki) i … zgłoszą je do konkursu. W ramach konkursu miesięcznego będziemy wybierać trzy najlepsze zdjęcia – zgodnie z naszą tradycją.

Omówimy też przebieg warsztatów, przedyskutujemy ich rezultaty i ewentualnie zaczniemy planować następną taką sesję.

Na pierwszym miesięcznym spotkaniu 2015 porozmawiamy o niektórych projektach, które chcielibyśmy zrealizować w tym roku. Chętnie wysłuchamy również Waszych pomysłów, które być może wspólnie zrealizujemy.

Po części oficjalnej również i tym razem możecie spodziewać się tradycyjnej części integracyjnej w jednym z zaprzyjaźnionych płockich lokali…

Czekamy na Ciebie

Nasze spotkania bez zmian pozostają otwarte, zarówno dla młodzieży, dla dorosłych dla zawodowców jak i totalnych amatorów „którzy robią dla siebie” lub „zaczynają”. Tak naprawdę to Was szczególnie od samego początku tych fotograficznych „mitingów” zapraszamy  wyjątkowo mocno do angażowania się w fotograficzne życie naszego miasta. Dzięki Wam dużo się u nas dzieje i właśnie dzięki Wam jeszcze więcej może się dziać.

Dołącz do nas

A ponieważ nie chcielibyśmy spocząć na przysłowiowych laurach zachęcamy Was do składania deklaracji członkowskich. Nasze spotkania to najlepsza ku temu okazja. Potrzebujemy właśnie Ciebie do tego żeby móc organizować kolejne warsztaty, kolejne spotkania i aktywności. Chcielibyśmy robić jeszcze więcej a nie ma co ukrywać, że każda dodatkowa para rąk w tym przypadku jest na wagę złota. Bądź jednym z nas! O tym jak to zrobić przeczytasz TU.

W styczniu wyjątkowo spotykamy się o godz. 19.00. Pierwsze piętro MDK (ul. Tumska) z którym współpracuje się nam wyśmienicie. Bez zmian „cieszymy się, że będziemy spotykać się właśnie tu. Symbolicznie, małym procentem, ale jednak, chcielibyśmy dorzucić swoją cegiełkę i przyczynić się do tego, żeby na główną reprezentacyjną ulicę naszego miasta wracało życie.”

Do zobaczenia 09.01.2015!

Ponad 100 osób na płockiej edycji największego na świecie spaceru fotograficznego Worldwide Photo Walk Płock 2014!

Spotkanie październikowe – Worldwide Photo Walk Płock 2014 fot Arek Gmurczyk

DSE_6413 (Kopiowanie)

Spotkanie czerwcowe fot. Ewa Ablewska

1600_Ewa_Ablewska_3433

Spotkanie lipcowe-warsztaty motoryzacyjne Fot. Ewa Ablewska

Archiwum: spotkań w 2014r.

[Arek Gmurczyk, Marek Jeznach]

Dodaj komentarz