Zapraszamy na otwarte spotkania fotograficzne z elementami filmu i grafiki oraz cykliczny konkurs
15.01.2014
Zobacz film z naszego pierwszego otwierającego spotkania z fotografią, filmem i grafiką
28.01.2014

W piątek o godz. 18:15 w sali nr 5 Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku rozpoczęło się pierwsze z serii otwartych spotkań Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna. Po powitaniu uczestników członkowie Zarządu SPGF opowiedzieli o początkach Płockiej Grupy Fotograficznej, idei jaka przyświecała organizowaniu się, wspólnych pasjach i zainteresowaniach.

Zebrani na sali dowiedzieli się o wspólnych akcjach fotograficznych i nie tylko fotograficznych. SPGF aktywnie uczestniczy w życiu Płocka, angażując się w inicjatywy charytatywne, takie jak WOŚP czy Szlachetna Paczka.

W ubiegłym roku po 4 latach istnienia grupa uzyskała prawny status stowarzyszenia, co pozwoliło brać udział w szerszym zakresie inicjatyw. To było pierwsze takie spotkanie, ale frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów – ok. 70 osób obecnych na sali, ponad 30 zdjęć zgłoszonych do konkursu i … ponad dwie godziny spędzone w bardzo przyjaznej atmosferze!

Dziękujemy serdecznie wszystkim za obecność, za potwierdzenie że to co robimy ma sens, że są ludzie, którym się chce zrobić coś wartościowego! Jeśli macie propozycje dotyczące naszych spotkań napiszcie je w komentarzu pod artykułem lub na naszym forum fotograficznym.

Wyniki styczniowego konkursu fotograficznego „Co my tu mamy”

I miejsce Marcin Szadkowski

Konkurs fotograficzny "Co my tu mamy?" I miejsce Marcin Szadkowski

Konkurs fotograficzny „Co my tu mamy?” I miejsce Marcin Szadkowski

II miejsce Jacek Różycki

Konkurs fotograficzny "Co my tu mamy?"

Konkurs fotograficzny „Co my tu mamy?”

III miejsce Michał Zieliński

Konkurs fotograficzny "Co my tu mamy?"

Konkurs fotograficzny „Co my tu mamy?”

Wyróżnienie Ewa Nowak

Konkurs fotograficzny "Co my tu mamy?"

Konkurs fotograficzny „Co my tu mamy?”

Najbliższe otwarte spotkanie odbędzie się w tym samym miejsce 14 lutego o godz. 18:15. Tematem naszego konkursu będzie „Uczucie”. Serdecznie zapraszamy 🙂

[Marek Jeznach, Arek Gmurczyk]

Dodaj komentarz