Lipcowe foto-moto
02.07.2015
„Na granicy światów… Światło i mrok” kolejne spotkanie z fotografią + konkurs
09.11.2015

Wrześniowe spotkanie Płockiej Grupy Fotograficznej z konkursem na zdjęcie miesiąca [11.09.15 godz. 19:00]

Serdecznie zapraszamy na kolejne – wrześniowe – spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Płocka Grupa Fotograficzna, które odbędzie się w piątek 11. września o godz. 19:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku im. Króla Maciusia Pierwszego, ul. Tumska 9a (górna sala).

Spotkania jak zawsze mają charakter OTWARTY, więc miło będzie nam gościć na nich absolutnie wszystkich pasjonatów fotografii – nie tylko członków Stowarzyszenia. Tych mniejszych i tych większych, tych profesjonalnych i tych, którzy swoją przygodę z fotografią zaczynają lub dopiero chcieliby zacząć.

W tym miesiącu na spotkaniu powiemy o przygotowaniach, sprzęcie i fotografii w podróży. Chętnie posłuchamy również Waszych fotograficznych przygód i opowieści o sprzęcie foto, więc się przygotujcie 😉

Podczas spotkania odbędzie się jak zwykle konkurs na zdjęcie miesiąca. Temat wrześniowego konkursu: „W podróży”. Zajrzyjcie do szuflad, poszukajcie i pokażcie nam swoje najlepsze zdjęcia. Zgodnie z regulaminem – maksymalnie trzy, a autorzy zdjęć muszą być na sali w momencie rozstrzygania konkursu.

fotografowanie-w-podrozy

W tym miesiącu na spotkaniu powiemy o przygotowaniach, sprzęcie i fotografii w podróży. fot. Krzysztof Poleszak

 

 [Jacek Wolf]

Dodaj komentarz