Konkurs PLOT na pocztówkę z Płocka. Czyli jak pracować za darmo.
20.09.2012
Płocka Grupa Fotograficzna przygotowała trasę Worldwide Photo Walk Płock
06.10.2012

13 października siedzisz w domu? To wyjdź z niego pod teatr na godzinę 15.00! Nie narzekaj, że się nic nie dzieje, bo wtedy się dzieje rzecz bardzo przyjemna i zdrowa. Największy fotograficzny spacer świata zawitał do Płocka i masz szansę wziąć udział w tym wydarzeniu. Wspaniała okazja na nabranie świeżego powietrza w płuca i zrobienie kilku ciekawych kadrów. Nie jest ważne czy masz super aparat czy aparat w telefonie czy może czajnik na gaz. Wszystkim da się zrobić zdjęcie, bo przecież chodzi o integrację, dobrą zabawę no i pokazanie, że nasz Płock to ciekawy fotograficznie temat. Co tam Kair, Nowy Jork, Paryż….pffff.

Po wszystkim pójdziemy do lokalu na starym mieście by zacieśnić więzi i wymienić się doświadczeniami, kadrami. Na naszej stronie zostanie utworzona specjalna galeria z Waszymi zdjęciami, jeśli tylko zechcecie się z nami podzielić. Niestety mieliśmy możliwość zgłosić tylko 50 oficjalnych uczestników, ale zapraszamy każdego, kto będzie miał chęć z nami się przejść i pokazać jak widzi to piękne miasto.

Całą tę inicjatywę zawdzięczamy Arkowi Gmurczykowi, który chce Was zmobilizować do tego byśmy pokazali, że i u nas można. Trasa przecież będzie prowadziła przez przepiękny nadwiślański bulwar, a także obok katedry, która jest nie tylko symbolem architektury Płocka, lecz także świetnym motywem fotograficznym.

Więcej szczegółów na stronie:

http://worldwidephotowalk.com/walk/plock-mazowieckie-polska/  – zapisy i trasa

http://www.arekgmurczyk.pl/miedzynarodowe-swieto-fotografii-worldwide-photo-walk-w-plocku/ – słów kilka od organizatora

 

Reasumując:

– widzimy się z Wami pod Teatrem o godzinie 15.00

– zwiedzamy Płock z aparatami w dłoni i przy oku

– informujecie o tym znajomych

– jest nas mnóstwo i fajnie się bawimy wspólnie na świeżym powietrzu

– mamy też dla Was niespodzianki, ale o tym Ciiiii…. (na razie)

 

PRZYJDŹ 13.10.2012 O 15.00 POD TEATR I POKAŻ PŁOCK JAKIM GO NIKT JESZCZE NIE WIDZIAŁ

[Masza]

Dodaj komentarz