Było-Minęło… Wyniki konkursu
12.04.2015
Gdy emocje już opadną…
26.04.2015

Drodzy przyjaciele, sympatycy… koleżanki i koledzy fotografowie!
Oto przed nami ostatni dzień głosowania w plebiscycie  “Z Tumskiego Wzgórza”… czas mija bardzo szybko, a my ciągle młodzi i pełni energii do pracy! 🙂

Jeśli chcielibyście wspomóc nasze starania i w ostatniej chwili… za pięć dwunasta zagłosować na nasze Comiesięczne Warsztaty Fotograficzne z elementami filmu i grafiki, to jest ten moment, to jest ta chwila – więcej szans i okazji już nie będzie!

Wszystko, co do tej pory zostało zrobione i powiedziane w ramach naszych warsztatów fotograficznych służy dobru ogólnemu. Chcemy, aby nasze miasto stało się miejscem, w którym środowisko związane, nie tylko z fotografią, ale ogólnie pojętą sztuką wizualną było widoczną i ważną częścią życia mieszkańców i życia samego miasta. Staramy się z całych sił, aby integrować i pomagać pokoleniom fotografów amatorów – młodzieży i starszym, a także wyciągać z domowych pieleszy wszystkich tych, którzy do tej pory swojej twórczości nie ujawniali w ogóle. Mamy nadzieję, że Płock naprawdę stanie się miastem fotografów!!!

No to jak, kochani… działamy po raz ostatni?!

Wszystko w Waszych rękach, głosach… czekamy i liczymy na nie BARDZO, BARDZO!!!
A jak głosować? Wystarczy wysłać sms-a o treści KUL.5 na numer 73601  (3,69zł) lub do redakcji gazety zanieść kupon, który znajdziecie w papierowym wydaniu Tygodnika Płockiego.

Plebiscyt kończy się w czwartek 16 kwietnia o godzinie 9.00!
Ilość smsów i kuponów jest nieograniczona, więc nie krępujcie się 😉

Warto głosować, bo oprócz satysfakcji są również do wygrania cenne nagrody – m.in. 6-dniowy pobyt w SPA dla dwóch osób, sprzęt RTV, fotograficzny, łącznie kilkadziesiąt nagród.

warsztaty fotografia, film, grafika Płocka Grupa Fotograficzna

Za nami 16 miesięcy i 16 edycji spotkań warsztatowych. Dzięki, że jesteście z nami! (kliknij i zobacz jak było do tej pory)

[Lidka Wróbel]

1 Komentarz

  1. Arek Gmurczyk napisał(a):

    Dziękujemy za całe dotychczasowe wsparcie!

Dodaj komentarz