Gdy emocje już opadną…
26.04.2015
IV Spacer Pamięci kpt. Marka Szufy już w czwartek
16.06.2015

Weekend w galopie-zaproszenie na plener fotograficzny

Półmetek tygodnia za nami… czas pomyśleć o weekendzie! A jest o czym! 🙂

W ten weekend bowiem zapowiada się nam nie lada gratka – sesja plenerowa z udziałem koników i zaprzyjaźnionych młodych dam, które dały się poznać na kwietniowych Comiesięcznych Warsztatach Fotograficznych, jako dobrze zapowiadające się modelki.

Piękne okoliczności przyrody, uśmiechnięte dziewczyny, wiatr w grzywach i słońce… czego chcieć więcej?!
A zatem nie pozostaje nic innego, jak ładować akumulatorki, czyścić karty i… koniecznie sprawdzić swój status w Stowarzyszeniu Płocka Grupa Fotograficzna, ponieważ tym razem zaproszenie skierowane jest wyłącznie do członków Stowarzyszenia.

Wszelkie szczegóły i dotychczasowe ustalenia znajdziecie na naszym forum 

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich chętnych do dołączenia do nas! Jak widzicie nasze działania służą nie tylko społeczności lokalnej i szerzeniu pasji do fotografii, ale także – może nawet przede wszystkim – mają integrować środowisko fotograficzne w Płocku. Takie plenerowe spotkania są idealną okazją do dzielenia się pomysłami, doświadczeniem… do wymiany opinii na temat gorących nowinek na rynku… są okazją do ćwiczenia swoich umiejętności, a co najważniejsze – spędzenia miło czasu w gronie ludzi, którzy tak, jak my sami żyją fotografią 🙂

Do zobaczenia w sobotę! Oby słoneczko było przychylne! 😀

plener-pgf

Plener fotograficzny z końmi fot Arek Gmurczyk

[Lidka Wróbel]

Dodaj komentarz