Wyniki konkursu na najlepsze zdjęcie IV Pleneru Noworocznego PGF
15.01.2015
Zapraszamy na pierwszy w Płocku „Bal Fotografa” !
27.01.2015

Warto pomagać! Zdjęcia z WOŚP 2015

W dniu 11 stycznia 2015 r. PGF zagrała po raz kolejny dla finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Płocku oraz płockim Ogrodem Zoologicznym, a także w Galerii Wisła i Mosty zbieraliśmy pieniądze, które zostaną przeznaczone na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

Był to 23. finał WOŚP, PGF uczestniczyła w tej akcji już po raz czwarty. Odwiedzający nas mogli zrobić sobie pamiątkowe fotografie w naszych mini studiach. Jedno „mobilne” pracę rozpoczęło w Herpetarium płockiego ZOO, później wspólnie z bajkowo – barwnie przyodzianymi fotografami PGF wylądowało w Galerii Mosty. Drugie nieustannie od rana do późnego popołudnia pracowało w pobliżu sceny w galerii Wisła. Na koniec wspólnie dotarliśmy do najdalej wysuniętej naszej placówki – studio w Galerii Wisła. Zaproszeń abyśmy się pojawili w innych obiektach było wcześniej wiele, natomiast nie wszędzie mogliśmy być jednocześnie, ale nie mówimy nie, orkiestra przecież gra dalej …

Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszyły się fotografie z żywymi zwierzątkami w Herpetarium. Wiele emocji budziły węże, co będzie można zobaczyć na zdjęciach. Swoją uwagę we wszystkich placówka staraliśmy się przyciągnąć bajkowymi strojami, w które mogliśmy wskoczyć dzięki życzliwości Teatru Dramatycznego w Płocku. Szczególnie dzieci miały swoje życzenia mieć fotografię np. z księżniczką lub wróżką. Dodatkową ozdobę mógł stanowić wąż lub jaszczur.

Na koniec czekała nas chwila niecierpliwości i prawdy – ile jest w tych puszkach? Dzięki ofiarności odwiedzających udało nam się pobić wysokość zeszłorocznej zbiórki i w tym roku wspólnymi siłami uzbieraliśmy kwotę 1097,41zł. Dziękujemy Państwu za hojność i zainteresowanie akcją.

Na koniec najwytrwalsi z nas dotarli na Stary Rynek w oczekiwaniu na wielki finał i światełko do nieba.

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy za rok – Siema !

Poniżej znajdują się dwie galerie fotografii. Galeria Darczyńców z której możecie Państwo ściągnąć zdjęcia w wysokiej rozdzielczości przygotowane do druku oraz reportażowa.

Galeria Darczyńców WOŚP 2015 z której możecie pobrać swoje zdjęcia

Galeria Darczyńców WOŚP 2015 z której możecie pobrać swoje zdjęcia

Invalid Displayed Gallery

[Jacek Wolf, Arek Gmurczyk]

Dodaj komentarz