PGF u Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego-podziękowania dla WOŚP
11.04.2013
Płocka Grupa Fotograficzna z Adamem Małyszem i Justyną Kowalczyk!
19.04.2013

Dziś był Wielki Dzień!

O godzinie 11.00 rozpoczęła się nowa era pięcioletniej działalności Płockiej Grupy Fotograficznej. Teraz już jako Stowarzyszenie działać będziemy dalej, więcej i mocniej!

Tym punktem zwrotnym była konferencja inauguracyjna w Urzędzie Miasta zorganizowana przez naszą grupę.

Przybyli na zaproszenie goście reprezentujący świat kultury, oświaty, biznesu i mediów mogli się zapoznać z dotychczasowymi dokonaniami grupy, a także z celami, które już jako Stowarzyszenie postawiła przed sobą.

Gratulacje i swoje nadzieje na dalszą, prężną działalność Stowarzyszenia złożyli także przybyli na nasze zaproszenie goście honorowi. Wiceprezydent Roman Siemiątkowski, Małgorzata Dołowska – Prezes i założycielka Fundacji Fotografia dla Przyszłości, Mieczysław Cybulski – Prezes i założyciel Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej oraz Wiktor Sobolewski – Fotoprawo.pl / Nikon Polska.

Prezes Mieczysław Cybulski uroczyście wręczył prowadzącemu konferencję Arkowi Gmurczykowi potwierdzenie przyjęcia w szeregi Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna jako Członka Zbiorowego. Tym samym PGF poprzez Fotoklub RP stała się członkiem Fédération Internationale de l’Art Photographique (FIAP) będącej jedyną międzynarodową organizacją fotograficzną, która została uznana i jest reprezentowana przez UNESCO.

Przy okazji inauguracji ogłosiliśmy również rozpoczęcie ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej praw autorskich i własności intelektualnej.

Po uroczystości zaprosiliśmy naszych gości  na spacer, plener fotograficzny po najbardziej urokliwych miejscach Książęcego Miasta Płocka.

Od dzisiaj płocka fotografia, film i grafika komputerowa zjednoczone pod wspólnym szyldem Płockiej Grupy Fotograficznej rozpoczynają nowy rozdział historii własnej i miasta!

Stowarzyszenie Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej Płocka Grupa Fotograficzna

Akt Przyjęcia Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna do Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców. Poprzez Fotoklub RP grupa stała się członkiem Fédération Internationale de l’Art Photographique (FIAP) będącej jedyną międzynarodową organizacją fotograficzną, która została uznana i jest reprezentowana przez UNESCO.

stowarzyszenie-plocka-grupa-fotograficzna-(3)

Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna

malgorzata-dolowska-fotografia-dla-przyszlosci

prezydent-siemiatkowski-gmurczyk-pgf

stowarzyszenie-plocka-grupa-fotograficzna-(3)

Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
plocka grupa fotograficzna marek jeznach
Stowarzyszenie Płocka Grupa Fotograficzna

Stowarzyszenie Płocka Grupa Fotograficzna
Spacer, plener fotograficzny po najbardziej urokliwych miejscach Książęcego Miasta Płocka.

Więcej na temat Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna:  INFORMACJE

Wszystkie widoczne zdjęcia dostępne są do użytku powszechnego (do wolnej publikacji) pod warunkiem zachowania oryginalnego podpisu i źródła.

fotografie: skibek.pl

2 Komentarze

  1. sleep napisał(a):

    Super, teraz dużo pracy przed nami, chyba warto było, wróć, warto będzie.

    LUBIĘ TO

Dodaj komentarz