Szlachetna Paczka 2019 – Płocka Grupa Fotograficzna i Przyjaciele
10.12.2019
IX Plener Noworoczny PGF
01.01.2020

Szlachetna Paczka 2019 – Płocka Grupa Fotograficzna i Przyjaciele – zakończenie

Email jaki dostaliśmy od Zespołu Szlachetnej Paczki

Drogi Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pan Tomasz) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Pan Tomasz był zachwycony całą pomocą jaką otrzymał. Był zawstydzony i chciał ukryć emocje jakie mu towarzyszyły, ale było bardzo ciężko. Z otwarciem każdej kolejnej paczki był coraz bardziej poruszony. Był moment kiedy oczy się zaszkliły i twarz chował w dłoniach. Pan Tomasz najbardziej cieszył się z ciśnieniomierza. Dzięki niemu nie będzie musiał codziennie chodzić do przychodni, a jest to dla niego duże wyzwanie.

Słowo od Rodziny

Pan Tomasz chciał złożyć najserdeczniejsze życzenia na te święta oraz nadchodzący nowy rok. Żeby Państwa nie opuszczało nigdy zdrowie i miłość. Prosił aby również przekazać, że Państwa dobro niewątpliwie zmieniło jego życie.

Słowo od Wolontariusza

Ze swojej strony również chciałam bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie w pomoc panu Tomaszowi. To w jaki sposób została zorganizowana Paczka i przekazana było dla mnie niezwykle poruszające. Paczka spełniła wszystkie prośby i potrzeby, za co bardzo dziękuję. Chciałam również życzyć wszystkiego dobrego na święta oraz nadchodzący nowy rok. Proszę pamiętać, DOBRO WRACA.

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2019, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

I dyplom

MAZ-2265-7791

My też dziękujemy!

Dodaj komentarz