I Plener Noworoczny Płockiej Grupy Fotograficznej za nami!
05.01.2012
Pomóżmy koledze, który walczy o życie!
11.03.2012

Spotkanie PGF 13.01.2012 w Browarze Tumskim

 

Najbardziej zagorzali fani pseudozimowego marznięcia (no bo jak to tak bez śniegu) o 17.30 zgromadzili się straszyć łyżwiarzy na rynku przed ratuszem. Uciechom nie było końca. Światło było słabe… raz wiało w plecy raz w twarz. Lecz mimo tego trójka niestrudzonych wędrowców wybrała się na wycieczkę wokół rundy mistrzów nie zapominając o sławetnej już ulicy Mickiewicza. Po osiągnięciu przez uszy i dłonie temperatury ciekłego azotu kolejni zbłąkani wędrowcy dołączali do podziemi producenta złocistej ambrozji.

 

W miarę upływu czasu podwójnie łączony stół heblowany zapełniał się kuflami, aparatami, obiektywami serwetkami, popielniczkami i talerzami na wpół pełnymi ziemniaczków, gdyż zima nie przyszła i nie zaskoczyła drogowców, lecz także rolnicy się zamotali i za mało nakopali kartofli. Po krótkiej reprymendzie zamówiliśmy standardowo trufle, które się potem okazały jeszcze mniejszą porcją ziemniaczków. Cóż, kryzys staje się namacalny. Nie przeszkadzało to jednak w rozmowach o Policji, obiektywach, wyjeździe do Warszawy… i tym o czym pisano na forum i kto kogo nie lubi, a kto z kim noce by chętnie spędzał.

 

Pojawiła się nas znaczna liczba… było wesoło jak zwykle. Z radością weszliśmy w nowy fotograficzny rok i patrzymy z nadzieją na przyszłe miesiące, które przyniosą nam bez wątpienia wspaniałe kadry, niezapomniane chwile i radosne spotkania w szerszym gronie członków grupy. Niech inne miesiące będą równie radosne i liczne w uczestnikach spotkań jak miało to miejsce w styczniu.

[Dariusz]

4 Komentarze

  1. sleep napisał(a):

    to fakt – ziemniaczki ograniczone ilościowo, miło się rozmawiało. Dzięki za spotkanie.

  2. VitkoV napisał(a):

    taki skromny start a jednak … przaśnie było

Dodaj komentarz