PGF na „Tropem Wilczym”. Oddaj hołd Żołnierzom Wyklętym!
28.02.2015
Schodami do nieba
23.03.2015

Tradycji stało się zadość i kolejne nasze spotkanie odbędzie się w przysłowiowy „Piątek Trzynastego”. Jednak „my się zimy nie boimy”, wszystkie czarne koty wygoniliśmy z Tumskiej 😉  i widzimy się już o dziewiętnastej w Młodzieżowym Domu Kultury ! Tym razem zapraszamy Was na dyskusję pt. „Człowiek w filmie” – specjalnie dla Was zawita w nasze progi niezwykły, artystyczny duet – „Schody do Nieba – Emocje przed Obiektywem”, czyli Andrzej Bersz i Bartosz Grzywna.

Schody do Nieba - Emocje przed obiektywem

Schody do Nieba – Emocje przed obiektywem
https://www.facebook.com/SchodyDoNieba?fref=ts

Andrzej Bersz – Schody do Nieba. Artysta, człowiek – instytucja. Absolwent ASP w Warszawie, ceniony fotograf, model, aktor…
Ciężko zliczyć i wymienić rzeczy, które robił w trakcie swojego życia ? Któż nie zna emocjonalnych kadrów Andrzeja, przepełnionych emocjami ?
Sylwetkę Andrzeja przybliży Wam wywiad udzielony członkowi naszego Stowarzyszenia, Marcinowi : http://bezkarnie.blogspot.com/2013/10/schody-do-nieba-bezkarnie-goscinnie-iv.html

Andrzej Bersz

Andrzej Bersz

Bartosz Grzywna – artysta fotograf, filmowiec. Potrafi grę aktorów przenieść w cyfrowy świat w taki sposób, by zatrzymać widza na długo przed ekranem… Czego świadkami będziecie już w ten piątek. Kilka słów o Bartoszu przeczytacie w artykule Alicji Reczek w Fotomaniaku : http://www.fotomaniak.pl/94064/zdjecia-smutne/.

Bartosz Grzywna

Bartosz Grzywna

Wspólnie z prowadzącym, Marcinem Szadkowskim oraz Wami, uczestnikami Spotkania będziemy dyskutować o roli człowieka w filmie – pytań do gości nie ograniczamy – scenariusz spotkania jest zatem nie do przewidzenia… jedyne co tak naprawdę będzie nas limitować to czas. Chcemy odejść od typowych monologów a postawić na interakcję i dyskusję, jak to było także na lutowym, stylizacyjnym spotkaniu. Nie zabraknie także ładnych obrazków… 😉 Więcej zdradzić nie możemy, więc gorąco zapraszamy już w ten piątek !

Tematem naszego kolejnego, marcowego konkursu na zdjęcie miesiąca nawiązuje bezpośrednio do naszych Gości – „Emocje przed obiektywem”. Temat jest bardzo szeroki, więc bardzo ciekawi nas Wasze podejście do niego… Dodatkowo, począwszy od tego spotkania, goście będą wybierać także swój najlepszy kadr, a my docenimy autora nagrodą – niespodzianką… Wybierzcie do trzech kadrów i przynieście ze sobą, a za darmo wydrukuje je Wam Studio AP (Nowy Rynek 14), które jest partnerem naszych spotkań.

Marcowe otwarte spotkanie fotograficzne z elementami filmu oraz grafiki + konkurs "Emocje przed Obiektywem"

Marcowe otwarte spotkanie fotograficzne z elementami filmu oraz grafiki + konkurs „Emocje przed Obiektywem”

Plan piątkowego spotkania :

19.00-19.10 – Początek spotkania, oddanie zdjęć do konkursu
19.10-19.20 – Wstęp, sprawy formalne
19.20-19.40 – konkurs na Zdjęcie Miesiąca, nagroda od Gości
19.49 – 20.50 – Dyskusja „Człowiek w filmie”

[Marcin Szadkowski]

Dodaj komentarz