Niebo wynajęte!
14.06.2014
Marku, słońce zaszło za Twoim drzewem…
19.06.2014

Spacer fotograficzny w 3. rocznicę śmierci kpt. Marka Szufy

Osiemnastego czerwca, jak co roku od 3 lat, zapraszamy serdecznie na spacer fotograficzny połączony ze wspomnieniami o pilocie Marku Szufie.

3 rocznica śmierci kpt. Marka Szufy

Niebo należało do Ciebie, teraz Ty należysz do Nieba…
Środa 18.06.2014 r., godz. 18:45.

Tym razem nie będzie wiązanki puszczanej na wodę, nie będzie znicza, ale będziemy my i żywy pomnik pamięci. W tym roku bowiem zamierzamy uczcić jego pamięć nie tylko spacerem połączonym z plenerem fotograficznym, ale też zasadzeniem wspaniałego drzewa – lipy drobnolistnej – w pobliżu miejsca, gdzie tragicznie zginął.

Tradycyjnie, będzie wspominkowe spotkanie nad Wisłą z toastem wzniesionym ku czci pilota oraz będą wyświetlane zdjęcia i filmy z nim w roli głównej (Zajad Rybaki ok godz. 19:45).  O zachodzie słońca ruszymy na łapanie w kadrach wszystkich barw nieba (zauważyliście, że zawsze tego dnia mamy świetną pogodę…?). Również i w tym roku ze wszystkich zdjęć powstanie pamiątkowa fotogaleria na naszej stronie www.

Zbiórka 18 czerwca 2014 r. od godz. 18:30 pod fontanną na Starym Rynku. Punktualnie o 18.45 ruszymy nad Wisłę (w okolice Amfiteatru) by razem ze zgromadzonymi płocczanami oraz Prezydentem Miasta Płocka zasadzić drzewo.

Zapraszamy! Przyłączycie się do nas?

Spacer o zachodzie słońca fot. Dariusz Ossowski

18 czerwca 2014 r., spacerem fotograficznym, wspomnimy wspaniałego pilota kpt. Marka Szufę.

Kapitan Marek Szufa w Płocku, 2011 r.

Kapitan Marek Szufa w Płocku, 2011 r.

[ewa ablewska]

1 Komentarz

Dodaj komentarz