PGF na WOŚP 2020 – aukcje!
10.01.2020
Lutowe spotkanie PGF
16.02.2020

Mamy się czym pochwalić, więc nie ma co się krygować: to nasz ósmy Finał WOŚP, w którym bierzemy udział, w całej Polsce są bite rekordy zbiórek, więc i my (również dzięki Państwu) stanęliśmy na wysokości zadania i zebraliśmy w 28. Finale… werble… 4.567,42 zł!

Zebraliśmy te pieniądze w foto studiu, licytowaliście Państwo również kalendarze i nasze zdjęcia.

Kalendarze były licytowane w Galerii Wisła (jeden z nich osobiście przez Prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego) oraz na aukcji Allegro – w sumie trzy kalendarze na aukcjach zebrały dla WOŚP 312,50 zł.

Do puszki zbieraliśmy pieniądze w Orlen Arenie w dniu Finału – robiliśmy zdjęcia w foto studiu, gdzie tradycyjnie największą atrakcją było dziwne zwierzątko. Tym razem Mariusz Szczygielski – nasz nadworny zwierzolub – przyprowadził ze sobą… skunksa! Oswojonego, grzecznego, chętnie przytulającego się do ludzi. Co tu dużo pisać – skunks zrobił furorę! 😀 Zdjęcia (w sumie 375 fotografii) robili Państwu: Dominika Anna Bębenista, Ewa Ablewska, Arek Gmurczyk, Dariusz Kalota (nasz kierownik foto studia) i Jacek Wolf (nasze zawsze niezawodne i życzliwe wsparcie techniczne i praktyczne). Puszkę trzymał najbardziej wygadany kolega Michał Zieliński, a Paweł Cybulski i Paweł Zaborowski dbali, żeby każdy znalazł się na liście osób, którym wysłaliśmy potem zdjęcia. Ponieważ otrzymujemy bardzo miłe teksty zwrotne, np. „lux foty!” – to cieszymy się, że to tak dobrze działa! 🙂 Tym sposobem do puszki wrzuciliście nam państwo w OA  1.703,92 zł.

Aukcje to było oczko w głowie Ewy Ablewskiej. Wymyśliła co zrobić, żeby uatrakcyjnić licytacje i chyba się to udało. Dwa lata temu średnia cena jaką osiągnęły nasze zdjęcia to 180 zł, a w tym roku, dzięki autografom Jurka Owsiaka (zdjęcia zawieźliśmy do siedziby Fundacji WOŚP do Warszawy) i ładniejszej oprawie eksponującej zdjęcia (dziękujemy Studiu A z Nowego Rynku w Płocku za profesjonalny wydruk i oprawę zdjęć!), uzyskały one średnio 283 zł. Kolejny rok z rzędu rekordzistą był Michał Zieliński. Tym razem najdroższe zdjęcie – właśnie Michała – zostało sprzedane za 780,00 zł! Pozostałe zdjęcia przekazali: Dominika Anna Bębenista, Anna Jamowska, Krystyna Falkowska, Ewa Ablewska, Dariusz Kalota, Sławomir Kowalczyk (wiemy, że zdjęcie Sławka Jurkowi Owsiakowi podobało się najbardziej), Waldemar Robak i Jacek Wolf. Licytacja tych 9 zdjęć przyniosła 2.551,- zł!

A skoro już sobie tak podsumowujemy, to warto chyba napisać, że we wszystkich naszych finałach WOŚP, czyli ośmiu, w których braliśmy udział, zebraliśmy łącznie 16.731,68 zł! Piękna kwota, prawda?

Dziękujemy naszym ww. koleżankom i kolegom z PGFu, że tak skutecznie i z uśmiechem biorą udział w WOŚP!

Ale najważniejsze podziękowania należą się Państwu – dziękujemy, że gracie z nami! <3  


[ewa ablewska]

Ewa
Ewa

Dodaj komentarz