Płock jest WIELKI! WOŚP 2013 za nami!
14.01.2013
Porozmawiajmy o WIDEO! Nowy rozdział Płockiej Grupy Fotograficznej
21.01.2013

Wszystkich naszych darczyńców, którzy w minioną niedzielę odwiedzili nas w płockim ogrodzie zoologicznym gdzie wspólnie z Agencją Modelek i Hostess ShineModels zbieraliśmy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jak również tych którzy po prostu lubią oglądać zdjęcia zapraszamy do obejrzenia naszych 3 nowych galerii. Do każdej z nich dostaniecie się klikając na wybraną fotografię.

Pierwsza najważniejsza to folder z fotografiami wszystkich tych którzy wspomogli naszą skarbonkę WOŚP w ZOO.

W naszej galerii obok zdjęć niskiej rozdzielczości znajdziecie link do fotografii na zewnętrznym serwerze które możecie pobrać w wysokiej rozdzielczości przygotowanej do wywołania w formacie 15x21cm. Zdjęcia z serwisu Dropbox pobieramy klikając na interesującą nas fotografię a następnie wybierając ikonkę koła zębatego „more actions” dostępną w prawym dolnym rogu i „Download”.  Niestety nie wszystkie fotografie są  w kolejności chronologicznej. Zobacz jak pobrać zdjęcie.

Galeria portretowa PGF Darczyńcom WOŚP 2013:

Darczyńcy WOŚP 2013 w Płocku

Druga galeria to galeria „backstage” Płockiej Grupy Fotograficznej w której zobaczycie jak świetnie można bawić się fotografując i pomagając innym:

Galeria PGF na WOŚP 2013:

PGF na WOŚP 2013

Trzecia galeria to fotografie składające się na reportaż pokazujący jak przebiegała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Płocku:

Galeria WOŚP 2013 w Płocku:

WOŚP 2013 w Płocku
Zapraszamy również do obejrzenia naszej panoramy, która powstała tuż przed „Światełkiem do nieba” LINK.

Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy już dziś do uczestniczenia w kolejnych akcjach Płockiej Grupy Fotograficznej.

[arek gmurczyk]

Dodaj komentarz