Polish Hip-Hop Festival na festiwalowej mapie Płocka!
16.07.2013
Dzień Dawcy Szpiku na Polish Hip-Hop Festival Płock 2013 sprawdzony na własnej skórze- żyjemy i Wam również polecamy :)
02.08.2013

O Płockiej Grupie Fotograficznej w Drogowskazach Czwórki Polskiego Radia

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania krótkiego reportażu z wizyty Polskiego Radia Czwórka w Płocku. W audycji Drogowskazy Czwórki Marcin Szadkowski z PGF mówił m.in o naszym stowarzyszeniu w kontekście jego działań charytatywnych, akcjach dotyczących aktywizacji mieszkańców miasta o fotograficznym i festiwalowym Płocku oraz innych organizacjach pozarządowych działających na terenie naszego miasta, o inicjatywach Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych Uhuru Culture oraz Teatrze Per Se.

Drogowskazy Czwórki w Płocku

Drogowskazy Czwórki w Płocku 23.07.2013

Audycji możecie posłuchać wchodząc na stronę Drogowskazy Czwórki-LINK

Bez-nazwy-3

Marcin Szadkowski o Stowarzyszeniu Płocka Grupa Fotograficzna, Stowarzyszeniu Inicjatyw Twórczych Uhuru Culture oraz Teatrze Per Se w Polskim Radiu Czwórka

Drogowskazy Czwórki-celem projektu jest zainteresowanie młodych ludzi dziedzictwem kulturalnym miejsc położonych z dala od znanych i uczęszczanych szlaków oraz zaprezentowanie ciekawych inicjatyw społeczno-kulturalnych, w które angażuje się młodzież z odwiedzanych miejsc.

Akcja „Drogowskazy Czwórki” potrwa do 30 sierpnia. Wysłannicy Czwórki odwiedzą w sumie 18 miejscowości .

Czwórka zaprasza do słuchania i oglądania relacji z trasy, w każdy wtorek i piątek, w audycjach „Poranek Online” (godz. 06.00-09.00), „W 4 Oczy” (godz. 09.00-11.00), „Stacja Kultura” (godz. 11.00-13.00) i „4 do 4” (godz. 13.00-16.00). Prezentowane w nich będą relacje reporterskie, wywiady oraz materiały dziennikarskie, ukazujące dane miejscowości i odbywające się w nich wydarzenia. W ramach akcji Czwórka uruchomi aplikację mobilną, która stanie się interaktywnym, wypełnionym materiałami audio oraz video przewodnikiem po odwiedzanych miastach.

Audycji słuchać można także przez aplikację, która obecnie dostępna jest na telefony z systemem Android. Do pobrania na: http://goo.gl/pgo0U

[arek gmurczyk]

Dodaj komentarz