Powitanie wiosny z PGF
14.04.2014
Fotograficzna Majówka
10.05.2014

Majową „Ulicą Płocka”. Zapraszamy na plener fotograficzny!

Już po raz piąty w tym roku chcielibyśmy zaprosić absolutnie wszystkich pasjonatów zdjęć na otwarte spotkanie z fotografią i filmem. Spotykamy się w najbliższy piątek 09.05.14r. o godz. 18:30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku na ulicy Tumskiej.

Tym razem zaczynamy od konkursu na zdjęcie miesiąca. Temat majowy:  „Ulicą Płocka”. Wydrukujcie 3 najlepsze fotografie (możecie zrobić to za darmo u naszego partnera  Studio AP) i przynieście ze sobą na spotkanie. Wśród wszystkich zgłoszonych do konkursu prac rozlosujemy wyjątkowy album z fotografiami Piotra Chary-Obrazy Przyrody, który otrzymaliśmy od firmy Nikon Polska-Mecenasa projektu.

Piotr Chara-Obrazy Przyrody

Piotr Chara-Obrazy Przyrody

Po konkursie zabieramy ze sobą aparaty i ruszamy w plener na ulicę Tumską i przyległe jej podwórka oddać się naszej wspólnej pasji. Podczas spaceru nie zabraknie również okazji do poruszenia kwestii technicznych czyli rozmów o tym „co zrobić żeby” dane zdjęcie wyszło tak jak byśmy sobie tego życzyli. Na spotkanie czerwcowe (13.06.14r) osoby chętne będą mogły przynieść ze sobą (w wersji cyfrowej lub papierowej) 10 najlepszych fotografii  z majowego spaceru, które wspólnie omówimy. Dołączcie również do naszego majowego spotkania na Facebooku. Do zobaczenia w piątek!

PS po oficjalnej części spotkania tradycyjna część nieoficjalna…

[Arek Gmurczyk]

1 Komentarz

  1. MBSzadkowski napisał(a):

    Can;t wait.

Dodaj komentarz