Lutowe spotkanie PGF – Michał Szmyd i jego fotografia sportowa
31.01.2018
Marcowe spotkanie PGF – fotografia tradycyjna i wernisaż wystawy
05.03.2018

9 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie z Michałem Szmydem, człowiekiem wielkiej pasji.

Spotkanie było wyjątkowe nie tylko dzięki niemu!

Po raz pierwszy spotkaliśmy się w przytulnej i klimatycznej Kawiarni Charlie przy ul. Tumskiej 5a/2 – serdecznie dziękujemy za gościnę i planujemy wprosić się jeszcze nieraz 😉

Przede wszystkim zamknęliśmy nasz udział w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wręczyliśmy wylicytowane prace darczyńcom i podziękowaliśmy im za udział w naszych aukcjach. Podziękowaliśmy również wszystkim osobom, które nas wspierały w tej akcji.

Wspólnie z Panią Anną Kość ogłosiliśmy start cyklu wystaw fotograficznych! Co miesiąc Płocka Grupa Fotograficzna będzie prezentować swoje prace na wystawach tematycznych. Wernisaż pierwszej wystawy jest zaplanowany w terminie naszego kolejnego spotkania – 2 marca. Tytuł wystawy – „Portret kobiecy”. Więcej szczegółów wkrótce na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

Michał Szmyd z pasją opowiedział o swojej miłości do sportu, do wyścigów żużlowych, a potem ewoluowała w stronę fotografii sportowej. Ciekawie mówił o trudnych początkach, o przezwyciężaniu ograniczeń, o determinacji.

Nasz comiesięczny konkurs tym razem nosił tytuł „Panning” (panoramowanie). Zwycięskie prace prezentujemy poniżej.

I miejsce – Arkadiusz Pytlas

II miejsce – Arkadiusz Pytlas

III miejsce – Marek Michalski

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz