Lawendowy sen
22.06.2015
Wrześniowe spotkanie Płockiej Grupy Fotograficznej z konkursem na zdjęcie miesiąca [11.09.15 godz. 19:00]
10.09.2015

Ubiegłoroczny plener fotograficzno-motoryzacyjny, zorganizowany przez nasze Stowarzyszenie, cieszył się tak dużym powodzeniem, że postanowiliśmy ponownie wykorzystać tę formę w naszych otwartych spotkaniach fotograficznych. Chętni, którzy nas odwiedzą z aparatami, dostaną do dyspozycji kilka stanowisk z modelkami, modelami, autami, motocyklami, a profesjonalną oprawę oświetleniową dla czterech z nich zapewni firma Medikon sprzętem Fomei.

Niniejszym zapraszamy wszystkich chętnych fotoamatorów 3 lipca 2015 r. (piątek) o godz. 17:00 do portu Prestige (port po stronie Radziwia, jadąc starym mostem z Płocka – po lewej stronie).

Będą stare auta, dziwaczne auta, motocykle, że o modelkach i modelach i nie wspominamy 🙂

fot. Arkadiusz Pytlas

fot. Marek Michalski

Moto-pozować będą: Cadillac z 1966 r., Chevrolet corvetta, BMW E30, motocykle sportowe i choppery (m.in. Kawasaki i Can-am spyder). BMW jest o tyle ciekawe, że specjalnie zostało poddane procesowi korozji w stylu jak z filmu „Mad Max” 🙂

Ponieważ zaczynamy o 17:00, a nie mamy określonej godziny końca tej imprezy, to skorzystamy i z dziennego światła, i zachodu słońca, i nocnego oświetlenia starego płockiego mostu w tle.

Zapraszamy serdecznie i niech moc będzie z Wami!

fot. Maciej Kuświk

 

A tak było rok temu: galeria z pleneru lipcowego w 2014 r.

[ewa ablewska]

Dodaj komentarz