Największy plener fotograficzny już jutro w Płocku!
04.10.2013
Miały być samoloty, a były bajkowe widoki. Czyli Axalp Airshow 2013
20.10.2013

Kolejny, jesienny spacer fotograficzny pod znakiem Worldwide Photo Walk już za nami 🙂
Nie było łatwo w tym roku – zgraliśmy się w czasie idealnie ze Świętą Wojną – meczem Wisły Płock z Vive Targi Kielce… Na starcie, mimo tego, pojawiło się ok. siedemdziesięciu fotografów. Chwila oficjalna – przedstawienie organizatorów, wręczenie znaczków i mogliśmy ruszyć w trasę. W tym roku prowadziła ona m.in. przez Nowy Rynek, budkę z kebabami (pozdrowienia dla Pani ekspedientki – robić kebaby przy asyście kilkudziesięciu aparatów! Szacunek!), Królewiecką, 1go Maja, Plac Obrońców Warszawy, i w dół Mostową, Rybaki aż do Molo, skąd powędrowaliśmy na rozdanie dyplomów uczestnictwa i posiliśmy się gorącymi napojami.W trakcie części oficjalnej rozdaliśmy nagrody za konkurs jesienny i ogłosiliśmy kolejny – więcej info na naszym oficjalnym facebooku.
Śmiechu, pozowania (podziękowania dla Andżeliki i Karoliny za cierpliwość) i atrakcji nie tylko fotograficznych było co niemiara. Nadmienię tylko, że jeden z członków Stowarzyszenia po raz czwarty w ciągu roku zagubił telefon… 😉 Niestety, wielu sytuacji nie da się opisać – trzeba je przeżyć. Gorąco zapraszamy do uczestniczenia w fotograficznym – kulturalnym życiu naszego miasta, to nie ostatni plener tego roku. Wiele z nich wychodzi mocno spontanicznie, więc polecam na bieżąco podglądać nasze forum (szczególnie dział Spotkania) oraz nasz oficjalny kanał na facebooku.

Zapraszamy do filmowej relacji Wojtka Stasiaka 🙂

Tradycji stało się zadość - zdjęcie grupowe autorstwa Darka Ossowskiego

Tradycji stało się zadość – zdjęcie grupowe autorstwa Darka Ossowskiego

Bym zapomniał – mieliśmy niesamowity Oddział Zamiejscowy w Alpach Szwajcarskich 😉

Oddział Zamiejscowy PGF Płock w naszych nowych barwach klubowych ! fot. Arek Gmurczyk

Oddział Zamiejscowy PGF Płock w naszych nowych barwach klubowych ! fot. Arek Gmurczyk

Zapraszamy gorąco do największej chyba w Polsce relacji z Worldwide Photo Walk, autorstwa : Agaty Kurczak, Andrzeja Witkowskiego, Agnieszki Włodarczyk, Ewy Zwolińskiej, Karoliny Folgier, Marcina Szadkowskiego, Michała Grzembskiego, Michała Zielińskiego, Radka Ossowskiego.

1 Komentarz

  1. Andrzej Witkowski napisał(a):

    zdjęcia w artykule na stronie powinny być mniejszej rozdzielczości max 640px bo się to rozsypuje!!!
    Niech autor to poprawi

Dodaj komentarz