Gdy emocje już opadną…
26.04.2015
SMAKowity Piątek
07.05.2015

Czas na piknik…i spacer! fotograficzna MAJówka PŁOCKA vol I już jutro

Przed nami długi weekend. Za oknem przepiękna wiosna. Szkoda siedzieć w domu! Z wielką przyjemnością zapraszamy Cię na fotograficzna MAJówka PŁOCKA vol I -piękny majowy spacer wśród zieleni, który jeśli tylko pozwoli nam pogoda zakończymy piknikiem z grillem. Zgadza się-piknikiem! Wszak mamy w Płocku „MIEJSCA PIKNIKOWE”, których niestety ale chyba trochę nie wykorzystujemy…i czas chyba coś z tym fantem zrobić 🙂 . Wiedzieliście w ogóle o tych miejscach? O tym, że można spokojnie bez obaw o konsekwencje zrobić tam np. grilla i miło spędzić czas ze znajomymi? A jednak, można!

Spotykamy się jutro 01.05.15 pod Wieżą Ciśnień (ul. Warszawska 26, okolice Placu Dąbrowskiego) o godz 11:00. Mali i duzi, z aparatami i bez. Ważne żeby wyjść z domu, spotkać się, pogadać i fajnie spędzić ze sobą ten czas. Zabierzcie coś na ruszt, zaproście rodziny, znajomych i przybywajcie!

Zaczniemy w parku w okolicach Szpitala Św Trójcy następnie będziemy kierować się w stronę Katedry i dalej. Jeśli pogoda będzie dla nas łaskawa na koniec schodami w dół zejdziemy praktycznie pod samą jaskinię gdzie zlokalizowano jedno z miejsc piknikowych.

O plener możecie być spokojni, odnośnie pikniku decyzję podejmiemy dziś o godz 18:00, kiedy będziemy mogli z większym zaufaniem podejść do prognoz pogody 😉

Jeśli pogoda nie pozwoli nam na zrealizowanie części piknikowej-na 110% wrócimy do tematu jeszcze tej wiosny.

Na bieżąco o jutrzejszej akcji: fotograficzna MAJówka PŁOCKA vol I 

Do zobaczenia na miejscu!

fotograficzna MAJówka PŁOCKA vol I Trzymajcie kciuki a zakończymy ją świetnym piknikiem!

fotograficzna MAJówka PŁOCKA vol I
01.05.15 godz 11:00 przy Wieży Ciśnień
Trzymajcie kciuki a zakończymy ją świetnym piknikiem przy JASKINI!

[Arek Gmurczyk]

Dodaj komentarz