Płocka Grupa Fotograficzna zaprasza na Foto Weekend 2013!
04.02.2013
Zobacz zdjęcia Foto Weekend z Grand Press Photo!
19.02.2013

A oto i on – FOTO WEEKEND trwa!

Dokładnie w samo południe w Galerii Mazovia rozpoczyna się dziś największa impreza fotograficzna regionu pod nazwą Foto Weekend. Przez dwa najbliższe dni galeria handlowa będzie domem fotografii cyfrowej i analogowej zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów, jak również osób które zdjęcia lubią po prostu oglądać. Sobota i niedziela godz. 12.00-18.00.

Wystawa najlepszych prasowych zdjęć. Interesujący goście. Darmowa mini-giełda fotograficzna, dużo rozmów o fotografii elementach filmu czy nawet mody! Zdjęć robionych przez Was i przez nas…do dyspozycji profesjonalny sprzęt studyjny firmy Bowens, rekwizyty, modelki-wszystko za darmo w wybornym towarzystwie.
foto weekend plock 2013
Więcej informacji znajdziecie na: STRONIE. Do zobaczenia!

[arek gmurczyk]

3 Komentarze

 1. Rajmund Klaus napisał(a):

  Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Płocka oraz Sekcja Fotograficzna Towarzystwa Przyjaciół Płocka pragnie podziękować autorom projektu ”FOTO WEEKEND” p.Markowi Konarskiemu,p.Tomaszowi Miecznikowi oraz producentowi wydarzenia Agencji Eventowej ”MEvents”Dariusz Mosakowski i Płockiej Grupie Fotograficznej PGF za zaproszenie do udziału i wspaniałą współpracę podczas projektu ”Foto Weekend” .

 2. Arek Gmurczyk napisał(a):

  W imieniu grupy i swoim również dziękuję 🙂

 3. xe toyota venza 5 cho napisał(a):

  xe toyota venza 5 cho

  A oto i on – FOTO WEEKEND trwa! | Stowarzyszenie Płocka Grupa Fotograficzna PGF

Dodaj komentarz